Ana Sayfa| Aletsel Gözlem Ekipmanları| Referanslar| Hakkımızda| Bize Ulaşın| ENGLISH
Uygulama Alanları
Tüneller ve Yeraltı Yapıları
Barajlar
Heyelanlar
Binalar, Köprüler, Viadükler
Tüneller ve Yeraltı Yapıları

Kuyu İçi Ekstansometre (D222): Kuyu içi ekstansometreler yatayda veya düşeyde açılan kuyu içerisine istenilen derinlikte ve seviyedeki deplasmanları gözlemek amacıyla kullanılır. Hem titreşim telli hem de elektrikli tipte üretilmektedir.

T-REX Ekstansometre (T-REX): Bu tipteki ekstansometreler magnetik halka bağlanmış inklinometre boruları ile birlikte kullanılmaktadır. Özellikle kaya birimlerde tercih edilir. T-REX Analyzer yazılımı sayesinde veri değerlendirmesinde kolaylık sağlar.

Titreşim Telli Deformasyon Ölçer (VK400): Çelik, betonarme ya da kütle betondan oluşan yapı elemanlarındaki deformasyonları gözlemlemek için kullanılır. Bu tipteki deformasyon ölçerler uzun ömürlüdür ve ısıl değişimlerden en az etkilenecek şekilde üretilmektedir.

NATM Basınç Hücresi (L200): Bu sistem bir basınç hücresinin içi havası alınmış yağ ile doldurulmuş hidrolik hortum vasıtasıyla dönüştürücüye bağlanmasından oluşur. NATM basınç hücreleri C6002 okuma üniteleri ile doğrudan MPa biriminde basıncı gösterir.

Okuma Üniteleri (CRD): CRD-400 bütün SISGEO aletsel gözlem ekipmanlarından ölçüm alınmasını sağlayacak şekilde tasarlanmış taşınabilir evrensel bir okuma ünitesidir.

 

 
Tasarım & Uygulamalar: İstanbulNet