Ana Sayfa| Aletsel Gözlem Ekipmanları| Referanslar| Hakkımızda| Bize Ulaşın| ENGLISH
Aletsel Gözlem Ekipmanları

PİYEZOMETRELER


İNKLİNOMETRELER, TİLTMETRELER & PENDULUMLAR


DEMİRYOLU DEFORMASYON SİSTEMİ


HİDROLOJİK ENSTRÜMANLAR


OTURMA ÖLÇERLER


BASINÇ HÜCRELERİ


YÜK HÜCRELERİ


EKSTANSOMETRELER


ÇATLAKÖLÇERLER & EKLEMÖLÇERLER


GERİLME ÖLÇERLER & TERMOMETRELER


VERİ ALICI & VERİ ALICI-KAYDEDİCİLER


KABLO, AKSESUAR ve YAZILIMLAR

Titreşim Telli ve Elektrik Gerilimli Birim Deformasyon Ölçerler

Titreşim telli (TT) birim deformasyon ölçerler çelik veya betonarme ve ağır beton yapılardaki birim deformasyonu ölçmek için kullanılır.

Elektrik kaynağı yapılabilen TT birim deformasyon ölçerler, tünel kaplamaları, kazıklar ve köprüler gibi çelik yapılara elektrik kaynağı yapılmak üzere tasarlanmıştır.

Gömme TT birim deformasyon ölçerler kazıkların, temellerin, barajların, tünellerin, vb. birim deformasyon ölçümleri için direkt olarak betona gömülür.

Nokta kaynağı yapılabilir TT birim deformasyon ölçerler, kapasitif nokta kaynağı ile çelik yapılara kolay kurulum için özel olarak tasarlanmıştır. Elektrik dirençli birim deformasyon ölçerler beton veya çelik yapılarda dinamik ölçümler gerçekleştirmek için elverişlidir.Titreşim Telli ve Elektrik Gerilimli Birim Deformasyon ÖlçerlerTitreşim Telli ve Elektrik Gerilimli Birim Deformasyon ÖlçerlerTitreşim Telli ve Elektrik Gerilimli Birim Deformasyon ÖlçerlerTitreşim Telli ve Elektrik Gerilimli Birim Deformasyon ÖlçerlerTitreşim Telli ve Elektrik Gerilimli Birim Deformasyon ÖlçerlerTitreşim Telli ve Elektrik Gerilimli Birim Deformasyon ÖlçerlerTitreşim Telli ve Elektrik Gerilimli Birim Deformasyon ÖlçerlerTitreşim Telli ve Elektrik Gerilimli Birim Deformasyon ÖlçerlerTitreşim Telli ve Elektrik Gerilimli Birim Deformasyon ÖlçerlerTitreşim Telli ve Elektrik Gerilimli Birim Deformasyon ÖlçerlerTitreşim Telli ve Elektrik Gerilimli Birim Deformasyon ÖlçerlerTitreşim Telli ve Elektrik Gerilimli Birim Deformasyon ÖlçerlerTitreşim Telli ve Elektrik Gerilimli Birim Deformasyon ÖlçerlerTitreşim Telli ve Elektrik Gerilimli Birim Deformasyon ÖlçerlerTitreşim Telli ve Elektrik Gerilimli Birim Deformasyon ÖlçerlerTitreşim Telli ve Elektrik Gerilimli Birim Deformasyon Ölçerler

 

 
Tasarım & Uygulamalar: İstanbulNet